İlk yazı ve kısaca ben (biz)

biz

79 sonu – 80 başı İstanbul doğumlu, maymun iştahlının önde gideniyim. İstediğim okulu okuyamamanın verdiği hırsla ve kendini bilmezlikle her şeyi yapmak istiyorum. Bi gün keçeyle uğraşır, öbür gün dikiş dikmeye çalışır sonra hepsinden vazgeçer fotoğraf çekmeye başlarım. Şu sıralar senaryoya kafayı takmış bulunup, hatta ileri de götürüp yönetmenliğe sulanmaktayım. Ve en önemlisiiii (nasıl unuturum, kırar kafamı) Can’ın annesiyim.

Bu blog alışveriş, ev ve mutfak üzerine bana yardımcı olmak üzere açıldı.

Tarifler, yemek fotoları, sofralar, püf noktaları, ev ile ilgili araç gereçler, dekorasyon fikirleri, alışveriş ve güzellik üzerine ıvırtı zıvırtı ne varsa işte hepsi yerini bulsun diye.

Not defterim belki sizin de işinize yarar kim bilir ;)

Related Posts with Thumbnails
Bu yazı Alışveriş-Stil kategorisine gönderilmiş ve ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

İlk yazı ve kısaca ben (biz) için 5 cevap

 1. :) neredeyse tüm yazılarınızı okudum… başladığınız bu ana kadar… favorilerime ekledim sitenizi… mutlu günleeer

 2. Sanki benden 8 sene sonra doğmuş ve çocuklu halimi gördüm kendinizi tanıtmak için kurduğunuz cümlelerde :D Aynı maymun iştahlılık bende de var… Şimdilerde dikişe taktım kafayı, ama kendimi şu geçen yaklaşık 38,5 senede az buçuk tanımış olduğumdan dikiş makinası alma teşebbüslerimi erteledikçe erteliyorum :D Ben cidden çok sevdim burayı…

  Sevgiler,

  G.

  • özlem der ki:

   @G; ay yapmaaa 8 sene sonra da böyle mi olucam şimdi ben. artık bi şeyde karar verir onu yaparım artık diye umuyodum bende. düzelirim umutlarım çöpe gitti ;)

 3. lolipu der ki:

  bloğunu yeni duydum. Çok hoş ve zevkli paylaşımlar var. Çok sevdim, izlemedeyim:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir