Mango Shop Türkiye açıldı!

Başlarda online alışveriş olayına karşı olsam da şimdilerde benim için en büyük icat. Tamam, daha büyükleri de var ama (çamaşır ve bulaşık mak. lazer epilasyon :P) bunun da önemi yadsınamaz.
Hatta ülke olarak geri bile kaldık bu açıdan. Yurtdışından buraya gönderim yapmayan mağazalarla (Allah onları taş etsin), ya da gönderdiği halde (nasıl oluyorsa!?!) elimize bir türlü ulaşmayan paketlerle uğraşmak zorunda kalmasak, paşa paşa herşeyi burada bulsak, iki gün içinde elimize geçse, sevinsek falan.
Ben şahsen boyner, ykm, yargıcı, zara, nike, adidas, park bravo (daha kaldı mı ki) gibi mağazaların acilen doğru düzgün bir alışveriş sitesi kurmasını istiyorum. Mango kurmuş işte pek de güzel olmuş!
Daha dün haberim oldu bugün ilk alışverişimi yaptım. Verdiğim kilolar yüzünden beden konusunda tereddüt ederek aldıysam da iade şartlarını okuduktan sonra içim rahat etti. Zira 30 güne kadar beğenmediğiniz ve tabii ki kullanmadığınız bir şeyi ister posta yoluyla, ister mango mağazalarına iade edebiliyorsunuz.
Şimdi sabırsızlıkla paketimi bekliyorum, bakalım hızlılar mı aynı zamanda?

EDIT(22.01-9:30) Hızlılarmış :) Paketim ertesi sabah elime ulaştı.
Hemde elbiseler daha askısında, koruyucu kılıfında, bir de hediye “mango shop” çantası eklemişler pakete. (Teşekkür ederim)
Yalnız elbiselerden biri birazcık kısa geldi, haftasonu da değişim hizmetini check edicez bakalım.

Related Posts with Thumbnails
Bu yazı Alışveriş-Stil kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Mango Shop Türkiye açıldı! için 2 cevap

  1. yagmur der ki:

    kahve rengı elbıseyı bende cok begendım almak ıstıyorum ama kredı kartı numarasını verıp alısverıs yapmak tehlıkelı gıbı gelıyo

    • özlem der ki:

      @yagmur; bi başladın mı bi daha bırakamıyosun ama benden söylemesi. o eve gelenler sanki hediyeymiş gibi geliyo, sanki onları sen hiç almamışsın, hiç para ödememişsin. kötü bişi tabii bu, aman dikkat ;)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir