It’s (not) Complicated!
Kesinlikle izlenmesi gereken harika bir film! Sonu beni biraz hüzünlendirsede çok, çok güzeldi. Hem kim demiş her film klasik bir sonla bitmeli diye? Film, Alec Baldwin, Meryl Streep (şüphesiz), John Krasinski tadından yenmez bi haldeydi evet ama o ev, hatta evler, bağ-bahçe, bakery shop’a ne demeli. İzlerken her sahnede, her aksesuara ağzı açık kalır mı bir insanın? Aksesuar derken film içinde ki herşey, kıyafetler, ev eşyaları, fırındaki ıvır zıvırlar. Bu bütünü izlemek güzel işte her karesinde özen, güzellik, bir katkı var filme. Bazı filmlerin aksine “bir güzel kadın koydum, iki sevişme sahnesi, gerisi hoppala yavrum yaz geldi” gibi değil. Filmin her sahnesi iyi olmalıymış, bir bütünmüş kimin umrunda zaten. Neyse, bu güzel filmi diğerlerine çemkirerek rezil etmemeliyim.
Eğer boş vaktiniz varsa, yemekten sonra yapın koca bir kase patlamış mısır, oturup izleyin bu filmi sefgilinizle. Harika zaman geçireceğiniz garanti! İçerisinde bol bol “bak kıymetimi bil” mesajı da var. E daha ne olsun?

Evrene not: Böyle bir ev istiyorum stop, 2 çocuk daha belki stop, herşey en az bu kadar güzel olsun ama stop.

It’s Complicated

Related Posts with Thumbnails
Bu yazı Gez - Toz kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

It’s (not) Complicated! için 6 cevap

  1. sahika der ki:

    Meryl Streep’in filmlerine gözü kapalı güvenirim zaten, hiç kötü çıkmaz hep eğlendirir, güzeldir filmleri :) Bunu izlememiştim listeye aldım teşekekürler :))

  2. esra der ki:

    bu kadının hayranıyım.çok iyi bir oyuncu… izlememiştim, hemen öğlen arasında gidip alacağım ve akşama fıstığım uyuduktan sonra izleyeceğim..

  3. neslihan der ki:

    Bu filmi bende izledim. Yazdıklarının hepisine katılıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir