Yine mi salata…

Yine bi kaç fütursuzca yemek yenilen günün ardından kendimi salatalara verdim. İçine ettiğiminin bünyesi zor veriyor ama almaya gelince yediğim bi jelibon bile hemen kayıtlara geçiyor. Böhüü, ama olmaz ki böyle.
Hayır salatamı yedim ama kafam o kadar bozuk ki sanki hala açım, hala aklım yemeklerde. Yemeklerde de değil aslında ya… Şu anda kuzu kuzu kasenin içinden bana bakan ve var gücüyle ye beniii, ye beniii diyen jelibonlarda.
Poffs, nalet olsun tıkır tıkır çalışmayan şu metobolizmama, yediğimi anında yakmayan, beni her gün diyet düşüncesiyle uyandıran ve akşamları vicdan azabıyla uyutan.

Evet yedim jelibonlarımı, ohh bi de güzellerdi ki.
Yatana kadar evin içinde 2 tur koşsam, merdivenlerden bi kaç kere inip çıksam yakar mıyım ki?

Related Posts with Thumbnails
Bu yazı Alışveriş-Stil kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yine mi salata… için 2 cevap

  1. deniz der ki:

    ya bende aynı senin gibiyim.içimdeki makine çalışmıyor. şöyle kendimi bir bıraksam 80 e kadar yolu var. canım istedi yedim diye dünkü simitin suçluluğuyla dolaşıyorum.yaa bende insanım.ahhh keşke keşke şu yiyip yiyp acından ölüyormuş gibi gezenlerden olabilseydik.

    • özlem der ki:

      gıcık oluyorum o zırtapozlara, gıcık. yeme bari dimi insan içinde, daha bi strese sokma insanı. löpür löpür yiyip bi de, amann ben kilo alsam keşke demiyorlar mı :D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir