Ödünç Sevgili/Something BorrowedOruç arada bir zorluyor, zorlayınca filmler de kurtarıcı oluyor. Bu hafta izlediğim en güzel filmlerden bir tanesi bu, o yüzden paylaşmak istedim. Emily Giffin‘in aynı adlı romanından uyarlanan film biraz karışık ilişkiler barındırsa da, naif, sevimli bir aşk hikayesi aslında. Komik, eğlenceli, e akıcı olması da cabası. Gerçi Ethan’a (John Krasinski) yapılan canımı fena acıttı ne yalan söyleyeyim. John Krasinski her daim favorim, içinde olduğu her film ekstra ekstra güzel benim için. Ginnifer Goodwin ve Kate Hudson ise filme şahane uyum sağlamışlar. Karakterler anca bu kadar güzel ifade edilebilir, anca bu kadar güzel taşınabilirdi. Neyse hadi, daha fazla ipucu yok.

Filmin kısaca konusu; Rachel, 30 yaşında New York’ta yaşayan yetenekli bir avukat olmasına rağmen özel hayatında çelişkiler yaşar. Rachel, hukuk fakültesinden beri aşık olduğu Dex ile en iyi arkadaşı Darcy’nin arasında kalır. Çünkü Dex, Darcy’nin nişanlısıdır.. Darcy’nin düğünü yaklaşırken çılgınca geçen haftalar boyunca olaylar üst üste gelir ve Rachel kendini içinden çıkılması imkânsız bir durumda buluverir. Zira Darcy ile paylaştığı değerli dostluğu ve hayatının aşkı arasında kala kalmıştır.

IMBD Puanı

Related Posts with Thumbnails
Bu yazı Gez - Toz kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Ödünç Sevgili/Something Borrowed için 1 cevap

  1. kevser der ki:

    evet bende pazar günü izledim bu filmi ve çok beğendim. dediğiniz gibi zaman geçirmek için bende evdeyken filmlere saldırıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir