~Mutlu hafta sonları~

Herkese çok mutlu, eğlenceli, keyifli bir hafta sonu diliyorum.

{poppytalk}

Related Posts with Thumbnails
Bu yazı Dekorasyon kategorisine gönderilmiş ve ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

~Mutlu hafta sonları~ için 5 cevap

 1. Proje Çantası der ki:

  Sevgili Browni, header yaparken hangi programı kullanıyorsun? Ben çizimlerimi aktarabileceğim ve kullanımı kolay bir program öğrenmek istiyorum. Bana önerebileceğin program veya online bir düzenleyici var mı? Tek bildiğim çizim programı autoCAD.

  • özlem der ki:

   Sevgili Eda (doğru mu söylüyorum acep) ben çizim yapmıyorum aslında ben bir cok şeyi bir araya getiriyorum. Yani var olan tasarımlarla oynuyorum. renk değiştiriyorum kesiyorum biçiyorum ekliyorum çıkartıyorum yazı katıyorum icine. Bunlar icin de Photoshop kullanıyorum. Keske çizim yapma kabiliyetim olsaydı keske. Ama bir kursa bir atölyeye gidip nihayetinde öğrenmek 2012 planlarım dahilinde :)) bu arada dediğin şey icin tabletler satılıyor medya marketlerde 200 liraya uygun bisi alıp direk cizdigini bilgisayara aktarabilirsin.

   • Proje Çantası der ki:

    Evet, Eda doğru isim :)
    Photoshopu kaç kez açtım, kapadım. Kullanmayı beceremedim. Çok karmaşık geldi. Tek istediğim photoshop resim ve çerçeve kütüphanesini kullanmaktı. Tablet alana kadar photoshop kullanmayı deneyeyim tekrar. Sonra işi tabletle hallederiz herhalde :)
    Photoshopu kendi öğreneceğim bir adres, yayın, vb. var mı?

 2. Proje Çantası der ki:

  sanalkurs.com diye bir site buldum.

 3. Chilek der ki:

  sana da canım:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir