Bilemedim…

Ne zamandır okuyorsunuz beni bilemiyorum ama bilen bilir maymun iştahlının önde gideniyim, lideriyim, en birinciyim. Herşeyi yapmak isterim ama bu tabii ara ara muhasebeci olmak istiyorum demek değil, yaratıcılıkla ilgili her şeyi denemek isterim. Belki de bu yüzden hiçbir şeyde başarılı olamayışım, hiçbir şeyde dikiş tutturamayışım.
Belki de doğrusunu bulma aşamasındayım kimbilir belki hala olgunlaşıyorum, kıvam bulmaya çalışıyorum.
Ham halde herşeyin ustası olduğunu zannedenlerin aksine benimki daha akıl alır bir durum olur gerçi.
Neyse işte yazmıyorum yazmıyorum yazınca da duramıyorum. Bu ara çizim olayına taktım kafayı ha bir parça da amigurumi. Birinden sıkılınca diğerine dokunuyorum.
Bir grafik tablet aldım çiziyorum zannedip ama pek doğru bir karar değilmiş sanki pek elim alışamadı henüz kalem silgi ikilisi daha bir dostmuş sanki bana. Yine bi o kadar para sayıp ip yığdım eve. Hakkımda hayırlısı.
Belki de bu herşeyi “istif yap bir gün lazım olur” kafası bana bir dükkan aç diyordur. Belki de satış, bir miktar da yapış kısmı alın yazımdır benim. Bilemedim…
Allah ömür versin sağlık versin hep birlikte görelim ;)

IMG_9268

Related Posts with Thumbnails
Bu yazı Alışveriş-Stil kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bilemedim… için 2 cevap

  1. Pınar der ki:

    Nasıl içten, nasıl samimi, nasıl ben gibi geldi bu post. Aynı durumlardayım, belki doğduğum günden beri kendimi, zevkimi, keyfimi arıyorum. Arkadaşlarım bile söylüyor benim kadar gündemi çabuk değişen birini tanımadıklarını. Zevkle takip ediyorum.
    Sevgiler
    Pınar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir